Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

ravik gurra

‘Ishte objektivi më i lehtë ‘, Daily Mail ARTIKULL për Ravik Gurrën: Dy PISTAT e ekzekutimit mafioz dhe lidhja me fisin Çapja

Media britanike Daily Mail i ka kushtuar së fundmi një artikull avokatit Ravik Gurra, i cili u ekzekutua mbrëmjen e 22 marsit në qytetin...

Detaje: Vrasësi i avokatit Ravik Gurra u kaloi policëve te këmbët, ata s’reaguan

Pasi ekzekutoi avokatin Ravik Gurra mbrëmjen e 22 Marsit në qytetin e Elbasanit, atentatori i kaloi pranë patrullës së policisë. Vetëm pak metra larg...

‘Ravik Gurra u vra se bëri sekserin e krimit’

Përse mund të vritet një Avokat për shkak të detyrës?   Shkruan Klodi Stralla: Ngjarja e rëndë që tronditi Elbasanin mbrëmjen...

Vrasja e Ravik Gurrës, bojkoti i avokatëve merr përmasa kombëtare

Në shenjë proteste për vrasjen e Ravik Gurrës bojkoti i avokatëve ka marrë përmasa kombëtare. Kështu pas Elbasanit dhe Korçës, kanë bojkotuar punën edhe...

Vrasja e Ravik Gurrës, avokatët e Lushnjes bojkotojnë punën, varin veshjet në kangjella

Në shenjë proteste për vrasjen e Ravik Gurrës kanë bojkotuar punën edhe avokatët e Vlorës dhe të Lushnjes. Avokatët kanë...

Vrasja e Ravik Gurrës gazetarja: Persona të armatosur monitoruan varrimin e avokatit

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë edhe një tjetër detaj në lidhje me vrasjen e avokatit, Ravik Gurra në qendër të Elbasanit. ...

Çfarë ka në telefonin e avokatit të Emiljano Shullazit, gazetarja tregon detaje

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ‘Opinion’ ka  komentuar ekzekutimin e avokatit të Emiljano Shullazit, Ravik Gurrës.   Sipas Lalës...

Artan Hoxha tregon DETAJE nga ekzekutimi i Ravik Gurrës: Autori zbriti nga Benzi dhe e ndoqi, e qëlloi dy herë në kokë

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka treguar detaje nga ekzekutimi mafioz i avokatit Ravik Gurra, pak ditë më parë në mes të qytetit të Elbasanit....

Vrasja e avokatit Gurra, gazetarja: Autori është killer me pagesë, rreth 35-vjeç…

Gazetarja Anila Hoxha deklaroi se vrasja e avokatit Ravik Gurra ka ndodhur për shkak të detyrës. Duke dhënë detaje nga hetimet,...

Ekzekutimi mafioz i Ravik Gurrës, Dhoma Kombëtare e Avokatisë ndërpret punimet për 3 ditë

Pas ekzekutimit mafioz të Ravik Gurrës, Dhoma Kombëtare e Avokatisë ka ndërprerë shërbimet për 3 ditë. Shërbimet do të ndërpriten ditën...

Lajmet e fundit