Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Rati

Valbona Mema, Rati dhe Eli Fara bëhen bashkë

8 Marsi i ka gjetur bashkë tre këngëtarët që nuk lëvrojnë të njëjtën muzikë por që organizatorët i kanë parë si treshen ideale për...

Rikthehen ‘skifterat’, Bes Kallaku publikon episodin e tretë (Video)

“S3 Amsterdam” titullohet kënga më e re e Bes Kallakut me Ratin. Kënga sapo është publikuar në kanalin muzikor në internet 'Youtube ...

Lajmet e fundit