Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

rasti 'Reket'

Rasti ‘Reket’, Zaev nuk përmbahet: Një pederast nuk e rrëzon dot Qeverinë

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka deklaruar se nuk do të lejojë që disa mafiozë, një gazetar i huaj dhe duke i...

Gazetari italian paralajmëron audio-përgjime të reja për rastin ‘Reket’ në Maqedoninë e Veriut

Gazetari italian i gazetës 'Verita', Laris Gajser, ka deklaruar se ditën e nesërme do të publikojë audio-përgjime dhe fakte të reja për rastin 'Reket'....

Lajmet e fundit