Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

rastet me Covid

Rriten rastet e reja me Covid-19 në Kosovë, një qytetar humb betejën me sëmundjen

Ministria e shëndetësisë së Kosovës ka publikuar të dhënat mbi situatën pandemike, ku kanë rezultuar pozitiv 20 qytetarë dhe është shënuar një humbje jete. Në...

Një viktimë nga Covid, ministria publikon shifrat: Sa raste infektimesh ka patur në 24 orët e fundit

Bie ndjeshëm numri i rasteve të infektimeve të reja me koronavirus në vendin tonë. Sipas të dhënave të publikuara nga Ministria e Shëndetësisë, vetëm një...

Brataj tregon nëse ka rrezik për një valë tjetër pas zgjedhjeve: Do kete një rritje…

Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj në një intervistë tha se situata në spitale nga Covid-19 është e normalizuar. Ai u shpreh se pas zgjedhjeve...

Lajmet e fundit