Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

raste te reja

Shënohen 2 raste të reja me Covid-19 në Elbasan, i infektuar shoferi i autobusit dhe gruaja e tij

Raportohen 2 raste të reja me Covid-19 në Elbasan. Bëhet fjalë për një shofer autobusi dhe gruan e tij. Mësohet se...

Rriten shifrat/ 14 raste të reja me Covid-19 në 24 orë, një prej tyre mjek në Shkodër, shkon në 562 numri i të infektuarve...

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë raportuar 14 raste të reja me Covid-19 dhe një prej tyre është personel shëndetësor në Shkodër. ...

36 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka konfirmuar edhe 36 persona të tjerë pozitiv me koronavirus. Ditën e sotme janë...

Lajmet e fundit