Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

raste te reja

SHIFRA ALARMANTE/ Rritet ndjeshëm numri i infektimeve në 24 orët e fundit, COVID u merr jetën 4 qytetarëve

Shifra alarmante infektimesh janë shënuar në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se 770 qytetarë kanë rezultuar...

SHIFRAT E FUNDIT/ COVID u merr jetën 5 qytetarëve, mes tyre një 39 dhe një 40 vjeçar, rritje e lehtë e numrit të infektimeve

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e fuindit të pandemisë në vendin tonë, ku fatkeqësisht njoftohet se COVID u kja marrë jetën 5 qytetarëve:...

SHIFRAT E FUNDIT/ COVID-19 u merr jetën dy qytetarëve nga Tirana, regjistrohen mbi 500 raste të reja në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e fundit të pandemisë, ku fatkeqësisht COVID-19 u ka marrë jetën dy qytetarëve nga Tirana, 65 dhe 89...

SHIFRAT E FUNDIT/ Ulet ndjeshëm numri i të infektuarve në 24 orë, COVID u merr jetën 7 qytetarëve

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e 24 orëve të fundit të pandemisë në vendin tonë, ku ëhstë regjistruar një ulje e ndjeshme e...

SHIFRAT E FUNDIT/ COVID u merr jetën 8 qytetarëve, 17 pacientë në gjendje të rëndë në spital

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e fundit të infektimeve në vendin tonë, ku janë regjistruar 413 raste të reja. Fatkeqësisht koronavirusi u ka marrë...

COVID u merr jetën 8 qytetarëve, mbeten të larta shifrat e infektimeve në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e pandemisë në 24 orët e fundit në vendin tonë, ku fatkeqësisht, koronavirusi u ka marrë jetën 8...

SHIFRA ALARMANTE/ Rritet numri i infektimeve të reja në vendin tonë, COVID-19 u merr jetën 12 qytetarëve

Shifra alarmante viktimash janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi fatkeqësisht, COVID-19 u ka marrë jetën 12 qytetarëve: : gjashtë...

SHIFRA TRAGJIKE/ COVID-19 u merr jetën 10 qytetarëve, mes tyre edhe dy 43-vjeçarë

Shifra tragjike janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi koronavirusi u ka marrë jetën 10 qytetarëve: Dy qytetarë 43 vjeçarë...

SHIFRAT/ Ulje e lehtë e numrit të infektimeve në 24 orët e fundit, 3 qytetarë nuk ia dalin të fitojnë betejën me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e fundit të pandemisë, ku janë regjistruar 467 raste të reja në 24 orët e fundit. FAtkeqësisht 3 qytetarë...

Ministria publikon shifrat: Ulet numri i viktimave në 24 orët e fundit, 549 raste të reja me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e pandemisë në 24 orët e fundit, ku janë regjistruar 549 raste të reja. Fatkeqësisht 5 persona kanë humbur...

Lajmet e fundit