Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

raqma

Rama preket në Vlorë: Kam një emocion të veçantë, isha sa Zaho kur bëja plazh në Skelë, ai sot është…

Kryeministri Rama është prekur nga pritja spektakolare që vlonjatët i kanë rezervuar mbrëmjen e sotme, në ditën finale të përmbylljes së fushatës zgjedhore të...

‘Zgjedhjet do bëhen dhe të dy palët do fitojnë’, Rama nuk heq dorë nga 30 qershori por paralajmëron pjesëmarrje të ulët

Kryeministri Edi Rama ka theksuar edhe një herë nga Durrësi se zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor dhe kjo është e padiskutueshme. ...

Voltana Ademi i përgjigjet Ramës: Përdorë si ‘gjethe fiku’ bezen e shishes imagjinare me benzinë, të shtunën do jem në Tiranë…

Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi i është përgjigjur Edi Ramës pas deklarimeve të këtij të fundit ku e quante atë si simbol të paaftësisë...

Lajmet e fundit