Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

raporti i klsh

Raporti i KLSH për shkeljet te “Zyber Hallulli”, Pampuri: Babëzia nuk njeh kufi, si mund t’u heqësh ushqimin jetimëve

Deputetja e PD Oriola Pampuri reagon për shkeljet që Kontrolli i Lartë i Shtetit ka gjetur në Shtëpinë e Fëmijës "Zyber Hallulli", pas një...

Raporti i KLSH-së: Fatura e vendimeve të gjykatave ndërkombëtare kundër Shqipërisë arrin në 388 milionë euro

Fatura reale që shteti shqiptar duhet të paguajë nga buxheti i shtetit për vendimet e gjykatave ndërkombëtare ka arritur 388 milionë euro në fund...

Bujar LESKAJ nuk ikën nga KLSH pa bërë bilancin e 8 viteve dhe nxjerr shifrën SHOKUESE të auditimeve: 6.2 MILIARDË EURO dëm shtetit (RAPORTI...

Bujar Leskaj qendroi 8 vite në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit për t’ia lënë tanimë, mesa duket, vendin Arben Shehut i cili...

Lajmet e fundit