Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

raporti i hollandes

Raporti i qeverisë hollandeze: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut cilësohen vende të sigurta, qytetarëve u respektohen të drejtat dhe liritë

Raporti i fundit i Drejtorisë së Përgjithshme për Migracionin në Hollandë i cilëson Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut dhe Malin e Zi si shtete të...

Lajmet e fundit