Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
44 %
5.7kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

Raporti i Dick Marty

Çitaku: Pse Vjosa Osmani e Albin Kurti e urrejnë Edi Ramën

Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës Vlora Çitaku, ka kritikuar presidenten e Kosovës Vjosa Osmani, kryeministrin Albin Kurti, dhe ministren e Jashtme dhe të...

Balla për rezolutën kundër raportit të Dick Marty: S’mund të vendosen paralele mes krimeve serbe dhe kauzës së UÇK

Kreu i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla, ka paraqitur para Kuvendit projekt rezolutën kundër raportit të Dick Marty, ku hidhen akuza për trafik organesh...

Thaçi: Akuzat për trafikim organesh janë bërë nga Serbia

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi  ka dhënë një intervistë për median zviceriane '20 Minuten' ku ka komentuar akuzat për trafikim të organeve dhe lëndëve narkotike...

Lajmet e fundit