Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Ransomware

SULMOHET nga hakerat “AIR ALBANIA”, grupi anonim kërkon para dhe i vendos afat kompanisë ajrore (DETAJET)

Kompania ajrore “Air Albania” ka rënë pre e një sulmi kibernetik nga një grup hakerash të cilët i kanë vensour kusht për të paguar...

Lajmet e fundit