Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Range Rover

Aksident tragjik në Shkodër-Velipojë, “Range Rover-i” del nga rruga dhe bie në kanal, ndërron jetë shoferi (FOTO)

Një person ka humbur jetën mëngjesin e kësaj të premteje në Shkodër, pasi mjeti me të cilin ai udhëtonte ka dalë nga rruga dhe...

Me armë në “Range Rover”, arrestohen dy të rinjtë në Lezhë, të dënuar më parë për trafikim droge

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Lezhës, pasi qarkullonin me armë me vete. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit...

I hodhën në erë “Range Roverin” te Komuna e Parisit, kush është noterja Rezarta Koçi, dikur asistente e Eduard Halimit

Një mjet tip "Range Rover" shpërtheu dje në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Mjeti me targa AA 199 YS ishte i parkuar...

SHPËRTHIMI te Komuna e Parisit/ “Range Rover-i” hidhet në erë me TRITOL, makina ishte parkuar poshtë një pallati (FOTO)

Një “Range Rover” ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në zonën eKomunës së Parisit. Mësohet se mjetit me targa AA 199 YS ka qenë i parkuar...

Me vlerë mbi 50.000 euro, vidhet gjatë natës Range Roveri luksoz në Sarandë

Një mjet luksoz tip Range Rover është vjedhur gjatë natës në Sarandë. Mësohet se ngjarja kaa ndodhur natën e kaluar, në qytetin bregdetar. Mjeti me...

Mbretëresha një super shofere, në moshën 95-vjeçare i jep vet “Range Rover-it” luksoz

Është është 95-vjeç, mirëpo kjo nuk do të thotë që Mbretëresha Elizabeth të ketë nevojën e të tjerëve, pasi ajo është e zonja e...

Me shpejtësi “rrufe”, Land Rover-i përplas motorin në Novoselë, drejtuesi rëndë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Novoselë, Vlorë. Një mjet tip “Land Rover”, i cili është futur në kundravajtje në rrethrrotullim,...

Si nëpër filma, del VIDEO e ekzekutimit të ‘kumabrit’ të Shkodrës Bardhok Pllanaj; shihni si xixëllojnë mbi 100 plumba drejt makinës së tij ‘Range...

Video që do mund të shihni më poshtë tregon momentin kur vrasësit kanë ekzekutuar dje me breshëri kallashnikovi të ashtuquajturin “Kumbari” e Shkodrës, 46-vjeçarin...

FOTO: Ky është Range Rover i Bardhok Pllanajt, 120 plumba u shkrehën mbi të, 30 në trupin e viktimës

Bardhok Pllanaj, i kërkuar nga Policia e Shkodrës dhe i njohur me nofkën “Kumbari”, u ekzekutua me breshëri kallashnikovi mbrmjen e djeshme në dalje...

Video duke fjetur, Balla ironizon Bashën: Fli Lul fli se do rritesh, timonin s’e merr dot se ti të hedh në…

Sot në rrjete sociale qarkulloi me shpejtësi një video ku shihej kreu demokrat duke fjetur në makinën e tij “Range Rover”, në sediljen e...

Lajmet e fundit