Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Ramush Haradinaj

Biden pozitiv me Covid, politikani shqiptar i uron shërim të shpejtë: Zoti i bekoftë!

Kryetari i AKS-së, Ramush Haradinaj i ka uruar shërim të shpejtë presidentit të SHBA-së, Joe Biden, pasi ditën e sotme rezultoi pozitiv me Covid-19. Në...

Ramush Haradinaj pozon me Loredanën dhe Noizy-n: Me miq të veçantë!

Kryetari i Partisë Aleanca për Ardhmërinëe Kosovës,(AAK), Ramush Haradinaj është takuar me dy këngëtarët shqiptarë, Loredana Zefi dhe Rigels Rajku ose ndryshe i njohur...

VIDEO/ Pesë orë ecje, Haradinaj ngjitet me djemtë dhe nipin në Liqenin e Jazhincës: Gëzuar Ditën e Çlirimit Kosovë!

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, në përvjetorin e 23-të të çlirimit të Kosovës vendosi që të përshkonte 5 orë në...

Vjosa Osmani dhe Haradinaj urojnë Begajn: Suksese në kryerjen e detyrave në shërbim të Shqipërisë, thellojmë raportet vëllazërore

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar Bajram Begaj për zgjedhjen e tij si Presidenti i Republikës së Shqipërisë. Ajo shprehet besimplotë që së...

Gjykata e Hagës e shpalli fajtor, Ramush Haradinaj shkruan për kushëririn: Familja e kupton vendimin e sotëm, qëndro i fortë!

Gjykata Speciale në Hagë ka shpallur fajtorë dhe ka dënuar me nga katër vite e gjysmë burg Hysni Gucatin dhe Nasim Haradinajn, ish-drejtues të...

Haradinaj kujton vëllain dhe luftëtarët e UÇK-së të rënë në luftë: Trima sypatrembur të atdheut!  

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, (AAK) Ramush Haradinaj, në 23 vjetorin e rënies ka kujtuar vëllain e tij, Shkëlzenin.  Së bashku e familjarë...

Ramush Haradinaj kujton vëllanë që i ekzekutuan pas luftës së Kosovës: Mallkuar qoftë ajo dorë që vret shqiptarët tradhëtisht!

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, kujton sot më 15 prill vrasjen e të vëllait, Enver Haradinaj. Kreu i AAK-së thotë se shqiptarët nuk u...

Kandidat për President të Shqipërisë? Ramush Haradinaj reagon ashpër: Shpifje ordinere nga gazetarët e shitur! Unë do të jem politikan i Kosovës

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar ashpër në lidhje me lajmet që e cilësonin atë si një kandidat të mundshëm për t’u bërë...

Haradinaj si Yuri Kim, vjen në Tiranë dhe takon Enkelejd Alibeajn si përfaqësues të Partisë Demokratike

Kryetari i AKK-së, Ramush Haradinaj dhe delegacioni i tij gjatë vizitës së tyre në Tiranë janë ndalur për të  zhvilluar një takim zyrtar edhe...

Kryemadhi poston foto me Haradinajn: Njohja e shtetit të Kosovës nga Serbia dhe anëtarësimi në NATO, duhet të jenë kryeçështjet e politikës shqiptare

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka pritur sot në takim kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj. Deputetja ka ndarë disa foto nga takimi, ku shkruan se...

Lajmet e fundit