Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

rambo

“Do bëj ca lekë dhe do kthehem”, si u zbulua Zefi, ‘Rambo’ shqiptar që kishte kryer 27 vjedhje në Itali (EMRI-FOTO)

Një 48-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet si autor i disa grabitjeve në zonën e Xhenovas. Zef Tirtja prej...

Rikthehet legjendari Rambo, del traileri i filmit më të ri (Video)

Aktori i njohur hollivudian, Sylvester Stallone, ka lajmëruar filmin më të ri të serisë së filmave të njohur për publikun, Rambo. ...

Ish-ministri “Rambo” jep lamtumirën, ka një listë me falenderime: Ishte privilegj

Takimi dhe dreka e sotme as me pak as me shume konfirmojne bashkepunimin e gjate ne interes te cdo qytetari shqiptar, per nje...

Lajmet e fundit