Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ramazan topuzi

Akuzat për takim me subjektet e OFL, Ilir Meta del në konferencë me “të kërkuarin”: Ky është Ramazan Topuzi, nuk e di Edi Rama...

Presidenti Ilir Meta ka dalë pak më parë në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, për të sqaruar takimin e tij me një subjekt...

Ministri i Drejtësisë shkarkon Drejtorin e rëndësishëm, dhe disa punonjës të tjerë (EMRI)

Gazmend Bardhi, ministri teknik i Drejtësisë, ka shkarkaur nga detyra drejtorin e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve, Ramazan Topuzin. ...

Lajmet e fundit