Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Ramazan Ballolli.

Mjeti del nga rruga dhe bie në përrua, plagoset shoferi në Gramsh (EMRI)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Gramsh. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur varrezat e qytetit, ku një mjet...

Lajmet e fundit