Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ramaliu

Tërmeti i la pa strehë, Veliaj i dorëzon çelësat e banesës së rindërtuar familjes Ramaliu: Pas Kombinatit, do kalojmë në Kinostudio

Tërmeti i shtatorit dhe më pas ai i nëntorit e nxorri të pabanueshme banesën ku jetonte familja e 81-vjeçares, Sulltane Ramaliu në Njësinë 3....

Lajmet e fundit