Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

rama

Rama në Sukth: Këtu ka qenë liqen, po paguajmë faturën e zhvillimit kaotik dhe shkatërrimit të natyrës

Kryeministri Edi Rama ka ndërprerë pushimet e tij dhe është kthyer sot në Shqipëri, pas situatës problematike të krijuar nga përmbytjet. ...

PD, Duma: Ahmetaj pranoi se Rama i dha Skavicën pa garë kompanisë turke (Video)

Deklarata e Grida Dumës: Në muajin prill, Partia Demokratike i kërkoi shpjegime të qarta kryeministrit Edi Rama për vizitën e tij të menjëhershme...

Rama pranon dështimin: TVSH ka nevojë për reformë rrënjësore, s’ka më kohë

Në maratonën e gjatë të fundvitit, i vetmi dështim që pranoi Edi Rama si kryeministër, ishte reforma për Televizionin Publik Shqiptar. ...

Plani i Përgjithshëm Kombëtar, Rama: Në 25 vite zhvillimin urban e kemi bërë në formën e kryengritjes individuale

Kryeministri Edi Rama ka shpjeguar sot gjatë një dëgjese, Planin e Përgjithshëm për Zhvillimin Kombëtar. Rama tha se në 25 vitet e fundit zhvillimi...

Zbardhet korrespodenca me Presidentin, kërkohet shkarkimi i drejtores

Kontroli i Lartë i Shtetit i kërkon kryeministrit Edi Rama të shkarkojë drejtoren e Drejtorisë së Shërbimeve Qeveritare, Kamela Vojka, sepse nuk i vurinë...

Edi Rama viziton varrin e Jezusit: Bazilika e Varrit të Shenjtë e ndërtuar nga perandori ilir

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij kanë vizituar ditën e djeshme varrin e Jezusit, gjatë vizitës në Jeruzalem. Rama është...

Lajmet e fundit

Telegraf

Dita

Gazeta shqiptare

Fjala