Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Rama ZBULON propozimin, ku do të shkojnë lekët e gjyqeve për shpifje

Rama ZBULON propozimin, ku do të shkojnë lekët e gjyqeve për shpifje

Propozim për mbledhjen e zgjeruar të Grupit Parlamentar dhe Qeverisë: ÇDO SHPIFJE NË FONDIN E EDUKIMIT??? Asnjë ministër dhe asnjë deputet i Partisë...

Lajmet e fundit