Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

rama nju jork

Grenell interviston Ramën: “Je artist i mrekullueshëm”! Kryeministri modest: Jemi në Nju Jork, këtu ka shumë të mrekullueshëm

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për televizionin amerikan “Neësmax” ditën e sotme, teksa ndodhet në Nju Jork në kuadër të Asamblesë së...

Rama e pranon: Isha në Nju Jork me Lindën dhe Zahon, vizita me shpenzime personale

Kryeministri Edi Rama ka pranuar se ka qenë për vizitë disa ditore në Nju Jork të SHBA-ve, i shoqëruar nga bashëshortja, Linda dhe djali...


Lajmet e fundit