Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

rama kosove

Zbardhet axhenda e Ramës nesër në Kosovë, takim edhe me krerët e partive opozitare

Kryeministri Edi Rama do të vizitojë ditën e nesërme Kosovën, ku do të takohet me homologun Albin Kurti si dhe politikanë të tjerë. Mësohet se...

Njërën dorë në xhep, tjetrën në telefon; me kë flet Rama që i injoroi të gjithë politikanët në Kosovë? (Video)

Pasi u fotografua gati-gati duke dremitur në Kuvendin e Kosovës, shqiptarët janë revoltuar me një tjetër gjest të kryeministrit Edi Rama, i cili ishte...

Rama flet HAPUR për KUFIJTË e Kosovës: Po jetojmë në moment historik, por jemi të pavetëdijshëm…

Kryeministri Edi Rama ka komentuar deklaratat e fundit për një marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë që parashikon këmbim territoresh, ndarje të Kosovës, ose korrigjim...

Lajmet e fundit