Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

rama ik

Protestuesi hidhet me PARASHUTË: Rrogozhina “Rama ik”. Kryemadhi: Kjo është fantazia që na duhet

“Rrogozhina Rama ik”, kështu lexohet në parashutën e një prej protestuesve që po fluturon mbi rrugën e bllokuar në Durrës. Protestuesi...

‘Surpriza’ për Edi Ramën në Sarandë, revoltohet Joleza Koka: Lajm idiot, vetëvrasje kolektive

Një portal ka publikuar disa foto nga kazanët e plehrave e muret në Sarandë ku shkruhet: ‘Rama ik’. Aktivistët të cilët...

Surpriza e PD për protestën, mijëra çadra nën logon ‘Rama ik’

Vetëm pak orë na ndajnë nga protesta kombëtare, për të cilën opozita ka paralajmëruar se pjesëmarrja do të jetë më e madhe se në...

‘Rama ik, Rama ik’, protestuesit hedhin shashka dhe tymuese para parlamentit

Protestuesit e opozitës së bashkuar kanë hedhur shashka dhe tymuese para parlamentit. Pak më herët pati tensione në protestë pasi u...

Tirana feston Ditën e Verës, opozita nuk ndal protestat, të rinjtë marshim: Rama ik!

Ndonëse Tirana feston sot Ditën e Verës pasi u vendos të shtyhej për shkak të kushteve jo të përshtashme të motit më 14 mars,...

Lajmet e fundit