Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

rama ik

Nis marshimi i protestuesve, mbajnë në duar pankarta ‘Rama Ik’ në disa gjuhë

Anëtarë të degës nr 7 të PD, si dhe mbështetës të opozitës dhe qytetarë protestues janë nisur në këmbë deri në qendër të kryeqytetit,...

Sokol Balla i thotë ‘Rama ik’, kryeministri largohet nga emisioni (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbylli mbrëmë fushatën elektorale në Vlorë, ndërsa pas kësaj ishte i ftuar në 'Real Story' të Sokol Ballës, i cili kishte...

Veliaj me parrullën ‘Rama ik’, ironizon keq Bashën në gjuhën hollandeze: 30 Qershori iku tani! Fat dhe durim

Ashtu si kryeministri Edi Rama që përdor memet, edhe kryebashkiaku Erion Veliaj ka dhënë sot një mesazh me anë të një karikature. ...

Incident në fushatë, dikush i thërret ‘Rama ik’, ja si përgjigjet kryeministri (VIDEO)

Një incident ka ndodhur gjatë fushatës elektorale të Partisë Socialiste në Dibër. Një militant i opozitës ka shkuar në takimin e...

Rama sfidon hapur opozitën, ja ç’bën me sloganin ‘Rama ik’

Partia Socialiste ka hapur pak minuta më parë fushtën elektorale për zgjedhjet e 30- qershorit. Kryeministri Edi Rama nuk i ka...

Qytetari te berberi, shkruan në kokë ‘Rama ik’, Berisha krenar publikon foton

Një qytetar, ka menduar, që sot, si për ditë të shtune të shkojë te berberi. Ai nuk është qethur me modelin...

‘Rama ik’/ Korçarët nuk përmbahen, tjetërsojnë tabelën e rrugës

Rruga ‘Ramadan Isak’ në qytetin e Korçës tashmë quhet ‘Rama ik’. Disa qytetarë, mbështetës të opozitës, kanë masakruar shkronjat për t’i...

Lajmet e fundit