Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

rama ik

Qytetari bërtet “Rama ik” nga ballkoni, kryeministri: Mos biesh se s’ja vlen për Lulin, kujdes patronzhistët të shikojnë

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po zhvillon një takim në njësinë 2 në Tiranë. Teksa ka mbajtur fjalën e tij, Rama është përballur me...

Ramës i ndodh e papritura në Peshkopi, qytetari del në ballkon dhe i bërtet, kryeministri: I erdhi sms në pllakën e gramafonit këtij…

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim këtë pasdite më banorët e Peshkopisë. Në fjalën e tij Rama tha se PS ka një plan...

Përhapet ‘epidemia’ RAMA IK në stadiumet e SUPERLIGËS! Pas Tiranës dhe Korçës përsëriten thirrjet dhe në Shkodër (VIDEO)

Motoja ''Rama ik!'' është dëgjuar sërish në futbollin shqiptar. Thirrjet pro-largimit të kryeministrit u dëgjuan aktualisht në stadiumin ''Loro Boriçi'' në...

2 herë brenda 1 jave, dëgjohet ‘Rama ik’ dhe në ndeshjen e kampionatit shqiptar (VIDEO)

Thirrjet për largim nga qeveria të kryeministrit Rama janë përsëritur sërish brenda një jave. 6 ditë pas thirrjeve të forta kundër...

‘Rama ik!’, në ndeshjen Shqipëri-Francë, CEKA bën krahasimin e pazakontë: Kryeministri si ÇAUSHESKU në fjalimin e fundit!

Ish-deputeti i PD-së dhe arkeologu i njohur Neritan Ceka e krahasoi qëndrimin e kryeministrit Rama në ndeshjen Shqipëri-Francë (0-2) në ''Air Albania Stadium'' me...

Fëmijët thërrasin “Rama ik”, Berisha poston videon: Në Halloween kërkojnë largimin e shpirtit të keq

Sali Berisha ironizon kryeministrin Edi Rama përmes një video ku dëgjohen disa fëmijë të thërrasin “Rama ik”. Fëmijët janë të maskuar...

Sonila Meço: “Rama ik” s’ka më kuptim, opozita duhet të jetë alternativa qeverisëse

Gazetarja Sonila Meço shprehet se koncepti “Rama ik” i përdorur gjerësisht nga opozita shqiptare, është i pakuptimtë dhe i pamjaftueëshëm pas mbajtjes së zgjedhjeve...

“Rama φύγε”, banderola edhe në gjuhën greke!

Një banderolë gjigante është shpalosur përpara Kryeministrisë nga protestuesit e opozitës. Në të shkruhet “Rama ik” në katër gjuhë të ndryshme,...

Nis marshimi i protestuesve, mbajnë në duar pankarta ‘Rama Ik’ në disa gjuhë

Anëtarë të degës nr 7 të PD, si dhe mbështetës të opozitës dhe qytetarë protestues janë nisur në këmbë deri në qendër të kryeqytetit,...

Sokol Balla i thotë ‘Rama ik’, kryeministri largohet nga emisioni (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbylli mbrëmë fushatën elektorale në Vlorë, ndërsa pas kësaj ishte i ftuar në 'Real Story' të Sokol Ballës, i cili kishte...

Lajmet e fundit