Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Ram Geci

Rama batuta me Ram Gecin: Dole OLIGARK, sa bëre për ta dhe të shkatërrun. Si ia kthen BIZNESMENI (Video)

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot punimet për ndërtimin e Unazës së Madhe të Tiranës, ku është takuar edhe me biznesmenin Ramë Geci, i...

Ram Geci merr rrugët e Shqipërisë së mesme, Pëllumb Salillari jugun e vendit, zbardhen kontratat miliona euro

Pasi ka fituar tenderin për mirëmbajtjen e rrugëve në Rajonin e Veriut, konsorciumi Biolap-Geci ka fituar edhe kontratën B që përfshin mirëmbajtjen me performancë...

10 më të pasurit e Shqipërisë, këto janë “perandoritë” e ndërtimit, naftës dhe medias që ata zotërojnë

Fondacioni për Liri Ekonomike publikoi sot listën me 19 personat më të pasur në Shqipëri. Lista nuk kishte shumë ndryshime nga vitet e kaluara...

Aleksandër Frangaj po shet ABC News? Dy biznesmenë të fuqishëm interesohen për ta blerë

Aleksandër Frangaj, një gazetar i vjetër, sot pronar i disa mediave siç janë Tv Klan, Abc News apo radiot e ndryshme, mësohet se televizionin...

Lajmet e fundit