Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Ralf Gjoni

“Tre zgjebsa rinorë…“, Ralf Gjoni reagon i revoltuar për vdekjen tragjike të familjes Gushi: Një rast i ngjashëm na ndodhi dje, ca maskarenj të...

Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni ka reaguar me zemërim për vdekjen tragjike të 4 anëtarëve të familjes Gushi në aksidentin e sotëm në...

“Unë si baba do doja që ata mos ishin më në jetë”, Ralf Gjoni flet në Kuvend për abuzimet seksuale: Duhet të jemi të...

Në Kuvend deputetët po mbajën fjalën, ku kanë reaguar për abuzimet seksuale. Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali deklaroi se do të angazhohet për...

“Akt i rëndë”, Berisha në listën e “zezë” në SHBA, Ralf Gjoni nga Kuvendi: SHBA të na i kishte kuryser 8 vite nën pushtetin...

Deputeti Ralf Gjoni gjithashtu në Kuvend ka folur për shpalljen “non grata” të Sali Berishës dhe familjes së tij. Gjoni u shpreh se ky vendim...

“Ramës i them Good Luck”, Ralf Gjoni: Basha të largohet si një aktor i paaftë politik dhe i përkëdheluri i Doktorit. Meta të mbajë...

Deputeti opozitar Ralf Gjoni, i cili vendosi të mos kandidonte në zgjedhjet e këtij viti, i ka uruar fitoren kryeministrit Rama, për të cilin...

Ralf Gjoni ironizon vizitën e Ramës në Francë: Do i japë mend Macronit? Nuk kursen Bashën: Gjumash që bën libra

Deputeti Ralf Gjoni nuk kurseu ironitë për kryeministrin Rama dhe kryetarin e PD Lulzim Basha, gjatë seancës së sotme plenare në Kuvend. Sa i...

‘Ne jemi vend laik’, Gjoni përplaset me Vasilika Hysin dhe Halit Valterin: Ralf, kujdes kur të flasësh për gratë me shami se…

Deputeti Ralf Gjoni ka debatuar me Halit Valterin dhe Vasilika Hysin gjatë seancës së sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë. Akuzat...

E PAPRITUR, Ralf Gjoni sulmon ashpër komisionerin Varhelyi: Çfarë do ky hungarez këtu? Kërkon ta bëjë Shqipërinë autokraci? I shpërben Moskës…

Deputeti opozitar Ralf Gjoni ka reaguar ashpër në Kuvend pas fjalës së komisionerit për Zgjerimin në BE, Oliver Varhelyi. Gjoni tha...

Mbishkrimi në MASKËN e Ralf Gjonit, deputeti: E kam vendosur në shenjë proteste ndaj vizitës së Varhelyi (FOTO)

Deputeti Ralf Gjoni është paraqitur ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë me një maskë kundër përhapjes së koronavirusit, në të cilën shkruhej “Shqipëria...

Ralf Gjoni në Euronews: Reforma zgjedhore u vu kusht për integrimin nga lobimi i PD-së pranë disa të painformuarve në CDU/CSU

Deputeti Ralf Gjoni thotë se reforma zgjedhore u kërkua në Shqipëri si kusht për nisjen e procesit të anëtarësimit në BE, pas lobimit të...

‘Projektligji është futur në universitetin e Oksfordit si një studim’, Ralf Gjoni: Jam shumë i zhgënjyer nga Gjiknuri dhe Hajdari

“Personalisht jam shumë i zhgënjyer dhe nga Gjiknuri dhe nga znj Hajdari pavarësisht miqësive personale nga përfaqësimi i tyre në këshill”. ...

Lajmet e fundit