Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

raketa kineze

Raketa kineze ra në Maldive, Tayna prej andej ka një përgjigje me poza të nxehta

Raketa kineze ishte kryefjala në media gjatë fundjavës që lamë pas. Shumë vende u vendosën në gadishmëri dhe këshilluan qytetarët që të qëndronin në...

DALIN PAMJET/ Momenti kur raketa kineze ra në Oqeanin Indian

Orët e para të mëngjesit të ditës së sotme mbetjet e raketës kineze, që prej ditësh kishte humbur kontrollin ranë në Tokë, në Oqeanin...

Prej disa ditësh kishte humbur kontrollin, mbetjet e RAKETËS kineze bie në Tokë, ja kë vend prekën

Mbetjet e raketës kineze kanë rënë në Tokë, mbi Oqeanin Indian gjatë orëve të para të mëngjesit. Mediat kineze shkruajnë se pjesa më e madhe...

Për pak minuta prek tokën/ Të gjithë të frikësuar nga raketa kineze, Greqia merr vendimin EKSTREM; po ç’ndodh me Kinën nëse shkaktohen dëme në...

Mbetjet e raketës kineze po enden në orbitë dhe pritet që të futën në atmosferën e Tokës. Siç shihet nga pamjet “Live” ato mund...

A është Shqipëria e rrezikuar? Ja çfarë do të ndodhë me raketën kineze sipas shkencëtarëve

Mbetjet e raketës më të madhe kineze  “Long March 5B”,  pritet që ditën e sotme ose nesër të bien në Tokë. Sipas shkencëtarëve nga Qendra...

Raketa kineze 21-tonëshe jashtë kontrollit do bjerë në Tokë, mobilizohet Italia, 9 rajone në gatishmëri

Autoritet italiane janë vënë në lëvizje, pasi dyshohet se raketa kineze, e cila ka humbur kontrollin mund të bjerë në disa rajone. Mediat italiane kanë...

BBC publikon hartën ku mund të bjerë raketa kineze 18 tonëshe, brenda saj edhe Shqipëria

Raketa kineze “Long March 5B”, pritet të bjerë në Tokë të shtunën ose të dielën. Ardhja e kësaj rakete në Tokë është një ndër...

Lajmet e fundit