Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

rafineria e ballshit

Shpërthen në flakë pusi i naftës në Ballsh, raportohet për një naftëtar të plagosur

Një naftëtar i Rafinerisë së naftës në Ballsh raportohet se ka mbetur i plagosur si pasojë e shpërthimit të një pusi nafte. Gjendja shëndetësore e...

Shakaja pa kripë me naftën e Ballshit

Shkruan Klodian Tomorri: Kur pashe titrat e televizioneve se Ministria e Energjise dhe Inspektoriati Shteteror Teknik kishin bllokuar 550 tone karburant...

Lajmet e fundit