Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

raffaella Carra

Shuhet ikona e ekranit italian Raffaella Carra

Ndahet nga jeta në moshën 78-vjeçare këngëtarja, prezantuesja dhe aktorja e njohur italiane Raffaella Carra. Ajo është autore e dhjetra këngëve të njohura, ka luajtur...

Lajmet e fundit