Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

rafael nadal

Zbardhet LISTA e ZEZË VIP: “Skifterët” shqiptarë që vodhën banesën e Ronaldos, kishin “piketuar” dhe VILAT e MESSI-t, Rafael Nadal e politikanit spanjoll

Detaje të reja janë zbuluar nga banda kriminale shqiptaro-spanjolle që vodhën pak ditë më parë vilën e yllit të Paris Saint-Germain, Marco Verratti.  Përpos vilës...

Më shumë se 4 orë lojë, ndërpritet finalja e “Australian Open”, tifozi futet në fushë

Një tifoz që ka tentuar të futet në fushën e tenisit ku po zhvillohet finalja e "Australian Open", është ndaluar nga siguria dje loja...

Lajm i trishtë për sportdashësit, Rafa Nadal heq dorë nga Wimbledon dhe Lojërat Olimpike: Nuk e përballoj dot më

Rafael Nadal ka njoftuar se nuk do të luajë në Wimbledon dhe Lojërat Olimpike këtë verë në mënyrë që të mbrojë trupin e tij. 35-vjeçari,...

Lajmet e fundit