Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Radhime

Bie në kontakt me rrymën, humb jetën elektriçisti në Radhimë

Një elektriçist ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike teksa po punonte për riparimin e një defekti. Ngjarja...

Aksidentohet me makinë, ndërron jetë ish-oficeri i policisë

Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një shtetasi dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Radhimë-Orikum....

Lajmet e fundit