Tirana
broken clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
52 %
3.1kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

Radhime

Qëlloi me armë në drejtim të vëllait pas sherrit për plazhin privat, jepet masa për Eduart Kondin

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Eduard Kondin i cili tre ditë më parë qëlloi me armë zjarri në drejtim...

Qëlloi me armë vëllain në Radhimë, policia arreston në banesë autorin

Policia ka arrestuar Eduard Kondin, i cili ditën e stme qëlloi me armë vëllain e tij në Radhimë. Bëhet me dije se Eduard Kondi është...

Të shtënat me armë në Radhimë, pronari i “Bora Bora” tentoi të vriste vëllanë, pushuesit “ia mbathën” të tmerruar (EMRAT-NGJARJA)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e kësaj të hëne në zonën e Radhimës në Vlorë, shkruan newsbomb.al Mësohet se në konflikt...

Të shtëna me armë zjarri në Radhimë, një i plagosur në një lokal

Një person raportohet se ka mbetur i plagosur mesditën e kësaj të hëne në zonën e Radhimës në Vlorë. Mësohet se në një lokal...

Drekuan në zonën e Radhimës, helmohen 5 turistet, nisen me urgjencë në spital

5 turiste të cilat kishin zgjedhur të shijonin bukuritë e natyrës dhe bregdetit shqiptar kanë hasur probleme shëndetësore pasi kanë konsumuar ushqim në restorant...

Shpërthim i fuqishëm tritoli në Radhimë, shkatërrohet një lokal

Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka shkatërruar ambientet e një lokali të marrë me qira në zonën e Radhimës, në Vlorë. Fatmirësisht nuk raportohet...

Tensione në Radhimë/ IKMT tenton të prishë hotelin, pronari bashkë me djalin 3 vjeç ngjitet në tarracë, kërcënon të hidhet

Fadromat e IKMT kanë nisur shembjen e shtëpive në Vlorë . Të revoltuar, banorët kundërshtojnë prishjen e banesave, duke argumentuar se po bëhet jo sipas...

IKMT prish hotelin 3-katësh në Radhimë, banorët përplasen me policinë, pronarja në lot: Jemi ende në proces gjyqësor, erdhën pa vendim

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka vijuar ditën e sotme aksionin në Radhimë, i shoqëruar nga forca të shumta policie. IKMT prishi një lokal...

Zjarr në Radhimë, digjet një sipërfaqe me ullishte, zjarrfikësja në vendngjarje

Është përfshirë nga flakët një zonë në afërsi të Radhimës në Vlorë. Bëhet me dije se zjarri ka rënë në një sipërfaqe me ullishte dhe...

Nuk i hapi rrugën zjarrfikëses në Radhimë/ E pëson keq vlonjati, 400 mijë lekë gjobë dhe “humb” patentën për 2 vite

Një 25 vjeçar është ndëshkuar nga Policia e Vlorës,  pasi ditën e djeshme i pengoi rrugën zjarrfikëses e cila po shkonte në vendin e...


Lajmet e fundit