Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

qytetarja

Rusia “merr në dorë” ndërtesën shtetërore në Kherson, qytetarja: Na kanë kërkuar që të mos provokojmë ushtarët rusë

Trupat ruse kanë pushtuar plotësisht ndërtesën e administratës shtetërore në Kherson. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i administratës,Hennadiy Lahuta, ka thënë se ndonëse...

VIDEO/ “Ti s’ke bukë të hash, Saliu ka gjysmën e Tiranës”, qytetarja përplaset me protestuesin: Ia ka vënë në lule të ballit Amerika, ashtu...

Përplasje për Berishën dhe Bashën nuk ka patur vetëm në selinë e Partisë Demokratike, por edhe në rrugët e Tiranës. Një video e filmuar në...

U vaksinua kundër Covid, qytetarja në Tiranë humb ndjenjat, niset me urgjencë për në spital

Një qytetare ka humbur ndjenjat sot, pak minuta pasi ka marrë vaksinën kundër Covid-19. Bëhet me dije se qytetarja ka qenë për t’u vaksinuar në...

Kurti ndryshon banesën, merr shtëpi tjetër me qera, qytetarja bën ofertën e “çmendur”: Do të lëshoj shtëpinë time, nuk dua asnjë cent

Kryeministri Albin Kurti ditën e sotme ka ndryshuar vendbanimin e tij duke u zhvendosur në një banesë tjetër. Kurti mësohet se është shpërngulur në një...

Ndihmoi qytetarin të kurohej në Turqi, e afërmja MESAZH falenderimi Ramës: Jetë të gjatë Zahos së vogël

Një qytetare ka falenderuar privatisht kryeministrin Edi Rama që ndihmoi në kurimin e shtetasit Ramazan Rama. Qytetarja kishte alarmuar kryeministrin për...

Qytetarja i qan hallin, BASHA bën PARALAJMËRIMIN e fortë nga Elbasani: Të shtunën do i zëmë në çark si minj

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka takuar nga afër banorët e Elbasanit, ku një grua i ka qarë hallin. 'Kam...

“Më bëtë gruan më të lumtur në botë” qytetarja përlotet para Ramës, i kërkon ‘live’ një PËRQAFIM

Gjatë bashkëbisedimit të kryeministri Edi Rama me koordinatorët e bashkëqeverisjes i bëri thirrje të gjithë qytetarëve që kanë probleme të paraqesin ankesën e tyre....

Qytetarja “ia mbledh” Ramës në Lurë dhe merr duartokitje: Ku ishit kur…(REPLIKAT)

Kryeminisitri Rama ndodhet në Lurë në kuadër të llogaridhënies publike. Gjatë takimit me banorët nuk kanë munguar edhe replikat mes tyre. ...

Lajmet e fundit