Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

qytetarja shkupjane

Qytetarja shkupjane elozhe për Vuçiç, presidenti serb konfirmon: Serbët dhe Maqedonasit gjithmonë e kanë dashur njëri-tjetrin (Xhiro e pasdites)

Ditën e djeshme, kryeministri I Shqipërisë Edi Rama, ai I Maqedonisë Zoran Zaev dhe presidenti serb Alexandër Vuçic, kanë shfrytëzuar kohën e lirë për...

Lajmet e fundit