Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

qytetari

“Paradite ‘invalid’ e lypës dhe masdite balerin”, shkodrani demaskon lypësin e qytetit (Video)

Gazetari Klod Zhivani ka sjellë në vëmendjen e publikut rastin e një qytetari shkodran i cili ditën prezantohet si “invalid” teksa kërkon lëmoshë rrugëve...

I kërkoi t’i regjistronte pronën në bregdet me forcë, qytetari konfliktohet me kreun e Hipotekës në Vlorë

Një konflikt ka ndodhur ditën e sotme mes kreut të Hipotekës në Vlorë dhe një qytetari. Bëhet me dije se qytetari ka shkuar në zyrë...

Pas ndalimeve të djeshme në Sarandë, një qytetar me emër dhe mbiemër s’ka frikë, reagon me forcë: Shefi i komisariatit i veçon njerëzit “disa...

Një qytetar ka dënuar me forcë aktin e policisë pas ndalimeve të bëra në Sarandë, ku uniformat blu me dhunë kanë shoqëruar në komisariat...

E RRALLË/ Qytetari shqiptar falenderon policinë pasi i hoqën patentën dhe e gjobitën me 300 euro: Faleminderit që më ndërgjegjësuat, mos toleroni askënd! (VIDEO)

Nuk ndodh shpesh që drejtuesit e mjeteve të falenderojnë efektivët e policisë kur këta të fundit i gjobisin apo u heqin patentën, por një...

“Do e bëj e të Saliut dhe të Liries”, 69-vjeçari “sfidon” Berishën, shkon të bëjë vasinën kineze

Ditën e sotme një I moshuar ka shkuar në sheshin “Skëndërbej” për të kryer vaksinën anti-Covid. Ai gjithashtu ka “sfiduar” dhe ish-kryeministrin, Sali Berisha I...

Rama publikon SMS-të me qytetarin: Nuk të pyeta për kë ke votuar…(FOTO)

Kryeminstri Edi Rama shpesh publikon mesazhe të cilat i mbërrijnë në celularin e tij. Pak minuta më parë, Rama ka ndarë...

‘Jemi në krizë’, qytetari ‘i qan hallet’, Basha: Duhet shembur sistemi

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar me takimet, ndërsa ditën e sotme ndodhet në Malësinë e Madhe. Basha u...

‘Duhet me ia vënë kavon në fyt se është i gjatë’, Basha-qytetarit: Ejani tregoni mençurinë e dibranit në Tiranë

Kreu i PD, Lulzim Basha ndodhet sot në Peshkopi. Basha është duke zhvilluar takime me qytetarët, ndërsa i fton ata të marrin pjesë në...

Qytetari-Bashës: U ankova se spitali s’ka ilaçe për gruan, ministrja më dërgoi njerëz pse e bëra problem. I dhanë nuses ilaçe të skaduara (DIALOGU...

Gjatë takimit me banorët e Beratit kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është ndalur biznes më biznes për të folur nga afër me qytetarët....

Qytetari ia thotë troç Bashës: Nuk vejnë të tëra nga premtimet që thoni ju

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka takuar nga afër banorët e Paskuqanit dhe ka ndaluar biznes më biznes. 'O Luli...

Lajmet e fundit