Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

qytetari dixhital

Tre qytetarë denoncojnë lidhjet e Balilit me policinë dhe skemën e trafikut te Berisha

- Përcjelljen nga policia e Sarandës të skafit me drogë që u kap në Greqi. Për më gjatë lexoni mesazhet e qytetarëve dixhital!...

Lajmet e fundit