Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

qytetari dixhital

“Ja krimineli që shoqëronte Alket Hysenin në turin e llogaridhënies dhe lidhja e tij me Kostandin Xhuvanin”

Denoncimet në rubrikën “qytetari dixhital” të ish-kryeministrit Sali Berisha nuk ndalen, ndërsa kësaj here është sulmuar deputeti socialist Alket Hyseni. Në...

’63 policë, 15 gjyqtarë dhe prokurorë deklarojnë lidhjet me Agron Xhafajn’

“63 policë, 15 gjyqtarë dhe prokurorë kanë deklaruar lidhjet me Agron Xhafën”, kështu nis postimin e tij, ish-kryeministri Sali Berisha i cili ka bërë...

‘Narkoflota ajrore nuk pushon as të dielën, Ishmi pikë mjalti’ (VIDEO)

Një denoncim i ardhur në rubrikën ‘qytetari dixhital’ të ish-kryeministrit Sali Berisha ka treguar edhe njëherë pamjet e një avioni, i cili fluturonte në...

“Qytetari Dixhital” lë lekët në bixhoz, ankohet te Berisha: Në botë të kthejnë 80% të shumës

Një denoncim i rrallë ka mbërritur në adresë të ish kryeministrit Sali Berisha. Një qytetar dixhital ankohet se kompanitë e lojërave të...

Lajmet e fundit