Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

qytetari dixhital

Denoncimi: Digjen plehrat në qiell të hapur, Durrsakët përjetojnë tmerr (VIDEO)

ktu ndodhemi ne portoromano ne Durres ku vazhdon djegia e plehrave ne qiell te hapur.gjith banoret e spitalles e portoromanos dhe sektor rinia...

‘Toksina vdekjeprurëse në Vlorë, digjen mbeturinat spitalore’

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim, ku sipas qytetarit dixhital një krim tejet i rrezikshëm po shkatërron shëndetin e qytetarëve të Vlorës dhe...

‘Mbyllet shtëpia multi kulturore në Fushë- Krujë, privatizohet nga grupet e hashashit’

Në një postim në faqen e tij të Facebook, ish kryeministri Sali Berisha, shpreh pakënaqësinë e një qytetari. Sipas meesazhit të qytetarit dixhital një...

‘SKANDAL në Spitalin e Peqinit: Dashamir Malkja e ka familjarizuar, çdo derë rri e mbyllur’

Dhe e fundit z.Berisha dhoma e ekografise se spitalit qendron e mbyllur sepse Dash Malkja i ka derguar ekot ne kliniken e tij...

Vdekja e dy të rinjve në ish-uzinën e Laçit, denoncimi: Drejtori dhe roja paguhen, por…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, në lidhje me vdekjen tragjike të dy të rinjve në ish-uzinën e Superfosfatit në Laç....

Çfarë ndodhi mbrëmë në Vlorë? Denoncimi: Policët përcollën 3 ngarkesat me drogë dhe… (VIDEO)

sjellje harbute dhe pa pik profesionaliteti ne kte polici te paftesh me ne krye shefin e tyre xhafa".  

“Po vendos taksa PERSONALE”, biznesmeni denoncon drejtorin e Portit të Durrësit

Një tjetër denoncim ka ardhur në rubrikën e ish-kryeministrit Sali Berisha, “qytetari dixital”, ku një biznesmen ka thënë se drejtori i Portit të Durrësit...

Lajmet e fundit