Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

qytetari dixhital

Qytetari dixhital denoncon te Berisha: E moshuara në Maliq rrihet barbarisht, i grabisin 10.000 euro, Policia hesht

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili thotë se më datë 29 dhjetor në Maliq një e moshuar është...

Berisha del bllof me denoncimin, si rrallë herë fshin postimin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar sot kryebashkiakun Erion Veliaj dhe Policinë e Tiranës se kanë fshehur vdekjen e një punonjësi të pastrimit. Berisha tha se...

Qytetari dixhital TALLET KEQ me Berishën, i dërgon foto nga interneti dhe i thotë se është Damian Gjiknuri që bën pushime në Maldive

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim, duke u bazuar tek qytetari dixhital, ku thotë se paratë e inceneratorëve kanë përfunduar në Maldive. Berisha thotë...

“Grabitje dhe pengmarrje në Librazhd”, Berisha bën denoncimin e fortë: Janë vjedhur mijëra euro në familjen Skeja, hajdutët të armatosur dhe me…(E PLOTË)

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë, ku thotë se mijëra euro janë vjedhur në një banesë në Librazhd. Berisha ka publikuar...

U zhduk prej 2 ditësh nga Facebook pas shpalljes “non grata”, Sali Berisha u rikthehet denoncimeve me qytetarin dixhital

Pas shpalljes “non grata” nga SHBA, ish-kryeministri Sali Berisha ka munguar në rrjetet sociale. Dy ditë pas vendimit të papritur të SHBA-ve, ai është...

‘Kërcënon me jetë këdo që denoncon shtesën pa leje’, Sali BERISHA akuzon deputetin e PS-së bashkë me të birin (MESAZHI)

‘’ Denoncohet Narko deputeti i Edvin Mafise me te birin per ndertimin e rrezikshem, kercenimin me jete te banoreve qe guxojne te ankohen....

‘Gjirokastra rrezikon daljen nga UNESCO’, Berisha ngre ALARMIN

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ngritur alarmin se qyteti i Gjirokastrës rrezikon daljen nga UNESCO. Duke iu referuar qytetarit dixhital, Berisha shkruan...

Denoncimi i Berishës: Merret peng në zyrën e tij Dritan Leli, i vendosin pistoletën në kokë

'Kryetari i bashkisë Vlorë Dritan Leli është marrë peng në zyrën e tij me pistoletë në kokë'. Kështu shkruan ish-kryeministri Sali...

‘Prodhimi i mallit është i mbarë’, publikohet VIDEOJA e parcelës me hashash në Shkodër

Vetëm pak minuta më parë ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të një parcele me hashash. Duke iu referuar mesazhit...

Maskat grabisin dhe gjakosin kambistin në Tiranë

Një kambist është grabitur me dhunë në Tiranë. Lajmin e bën me dije ish kryeministri Sali Berisha i cili ka publikuar mesazhin e një...

Lajmet e fundit