Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

qytetare shqiptare

Berisha publikon foton dhe denoncon: 250 qytetarë shqiptarë janë strehuar në çadra në parkun publik të Parisit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetet sociale, në të cilën shihen disa emigrantë që kanë ngritur çadrat në një park publik. Berisha...

Lajmet e fundit