Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

qyetare

‘Rama shkon me helikopter në Kukës’, Paloka: Qytetarët nisen në këmbë për…

Nënkryetari i PD, Edi Paloka thotë se kryeministri Edi Rama ka shkuar me helikoper në Kukës për shkak të protestave të banorëve të Kukësit....

‘Shqipëria sot ka dy botë të ndara’, Shehaj: Qytetarët po i bashkohen çdo ditë opozitës

Ish-deputeti i PD, Agron Shehaj thotë se sot në Shqipëri ka dy botë të ndara: opozita dhe populli i thjeshtë në njërën anë dhe...

Kuvendi i Shqipërisë hap dyert, 1 mijë qytetarë hyjnë brenda

Me rastin e festave kombëtare të nëntorit, Kuvendi i Shqipërisë organizoi ditën e parë të “Dyerve të Hapura”.   Salla e...

Lajmet e fundit