Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Quavo

Pas Bebe Rexhës, Monika Kryemadhi takohet me reperin e njohur amerikan, Quavo (FOTO)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka lënë Shqipërinë dhe ka udhëtuar drejt SHBA-së disa javë pas zgjedhjeve të 25 prillit. Atje ajo është pritur nga...

E gjuan me grushta dhe shkelma, reperi i njohur tërheq zvarrë të dashurën në ashensor (VIDEO)

Një incident i ndodhur në Hollywood po bën xhiron e rrjeteve sociale. Në pamjet e publikuara shihet reperi Quavo, i cili tërheq zvarrë ish-të...

Lajmet e fundit