Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

QTU

Risia/ Markata e Lodrave e QTU, fëmijët këtë vit “tregtarë” online

Edhe këtë qershor, me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijëve, QTU rikthen Markaten e Lodrave, gjatë të gjithë muajit! Nën moton “Fëmijët për fëmijët”,...

Ja si mund të bëheni fitues i Samsung Galaxy S10!

Ndoshta jo të gjithë e kemi mundësinë që të bëhemi zotërues të zërit më të fundit që ofron teknologjia, apo të ndërrojmë aparatët tanë...

Programi më i ri i Apple në Neptun QTU po ofron eksperienca të reja për klientët

Ejani na vizitoni në Neptun QTU në datat 13-20 Shkurt dhe përfitoni nga ofertat që kemi përgatur për ju: • iPhone XR...

Oferta dhe lojëra, ja çfarë ju pret në këtë muaj special te Neptun në QTU

Në mesin e muajit dhjetor që lamë pas Neptun u paraqit me një dyqan të rikonceptuar dhe sipas zërit të fundit të teknologjisë në...

Thjeshtësi dhe rehati, mbërrin në QTU marka për të rinjtë

Më në fund, një nga markat më të njohura ndërkombëtare, NEW YORKER po vjen edhe në Shqipëri! Dyqani më i ri...

Cilat janë vendet ideale për blerjet e fund vitit dhe pse? Ja trendi mbizotërues i momentit për shqiptarët

Me rastin e festave të fund-vitit, njerëzit janë më të gëzuar, më të mirë, më bamirës dhe zemërgjerë. Atmosfera festive, dritat...

‘Llotari dhe program plot surpriza, QTU qendra e Shqipërisë për 4 ditë’

QTU ka hapur zyrtarisht dyert pas restaurimit të plotë me 4 ditë festë, me një ceremoni, ku i pranishëm ishte edhe kryebashkiaku i Tiranës,...

Lajmet e fundit