Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

QSUT

Del nga QSUT Ardian Çapja, transferohet në spitalin e burgut, avokati kërkon lirinë e tij

Ditën e sotme Ardian Çapja ka lënë mbientet e spitalit të Kardiokirurgjisë në QSUT, duke u transferuar në spitalin e burgut. Bëhet me dije se...

I riu shkon të mjekohet në QSUT, por dhunohet nga mjeku: Më nxiu syrin, babain e qëlloi në stomak infermieri i shëndoshë (BISEDAT)

Qytetari Gerald Bajraktari ka denoncuar në emisionin “Stop” se në datën 6 Mars 2021, shkoi në urgjencën e kardiologjisë në QSUT, pasi iu ngrit...

E rëndë tek QSUT, i riu i droguar dhunon me grushte mjekun Arianit Gogo, dëgohet në spitalin psikiatrik (FOTO-EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në urgjencën e QSUT-së. Një 28-vjeçar i cili dyshohet se ka qenë nën efektin e lëndëve narkotike...

Vajza e pacientit denoncoi humbjen e portofolit dhe unazën e babait te Covid-3, reagon QSUT: Nuk kishte kartën e ID-së me vete, pas procedurave...

Vajza e një pacienti të infektuar me koronavirus denoncoi në media se babait të saj i kanë humbur sendet personale, gjatë kohës që ai...

TRONDITËSE: Ndërron jetë në Tiranë foshnja 16-muajshe, ishte prekur nga COVID-19

Një lajm tronditës raportohet nga QSUT, ku një foshnje e prekur me koronavirus ka ndërruar jetë. Foshnja vetëm 16-muajshe, pak ditë...

Denoncimi i Bashës për fshehjen e viktimave të COVID, flet drejtori i Mjekësisë Ligjore: Të gjitha rastet menaxhohen nga QSUT, ne nuk kemi gjë...

Pas akuzave të kreut të PD Lulzim Basha se qeveria ka fshehur numrin e viktimave, pasi që nga fillimi i pandemisë kanë vdekur më...

Pacienti i hodh nga Infektivi, reagon QSUT: Po bëjmë përpjekjet maksimale për t’i shpëtuar jetën

Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” ka sqaruar opinionin publik për hedhjen nga ballkoni i spitalit e pacientit të infektuar me koronavirus. ...

“Do shes veshkën që të përballoj jetesën”, 53-vjeçarja që tronditi me historinë e saj fillon punë në QSUT (FOTO)

Një 53 vjeçare nga Tirana preku qytetarët me historinë e saj, pasi kërkonte të shiste veshkën për të përballuar jetesën, për shkak të vështirësive...

U sorollat sa në një spital në tjetrin! Nisin hetimet për QSUT dhe Traumën pas vdekjes së 53 vjeçarit nga Ndroqi

Lutfi Çekirri është 53 vjeçari nga Ndroqi, i cili humbi jetën teksa u sorollat nga një spital në tjetrin, pasi nuk mori ndihmën e...

E TRISHTË/ E sorollatën sa tek Trauma dhe QSUT, vdes 53 vjeçari nga Ndroqi që nuk i dhanë mjekim. Deklarata që dha 1 ditë...

E sorollatën në dyert e spitaleve dhe në fund nuk i dhanë mjekimin e duhur. Bëhet fjalë për 53 vje#arin Lutfi Çekiri nga Ndroqi,...

Lajmet e fundit