Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

qeverisja

Instituti amerikan: Në Shqipëri, u rrit cilësia e qeverisjes dhe jetesës në dy dekadat e fundit

Indeksi i Qeverisjes, i publikuar nga Instituti Berggruen në SHBA, vlerëson një rritje e cilësisë së qeverisjes dhe cilësisë së jetës për vitet e...

Rrëfimi ndryshe i Edi Ramës, nga fëmijëria tek qeverisja kryeministri tregon gjithçka për revistën italiane

Një rrëfim ndryshe ka bërë kryeministri Edi Rama për revistën italiane “Arte”. Ai ka folur për fëmijërinë, edukimin dashurinë dhe pasionin e tij për pikturën....

Balla në Asamblenë e PS: Ja çfarë do bëjmë javën e ardhshme, më në fund…

Taulant Balla, kreu i grupit Parlamentar në PS, sot në Asamblenë Kombëtare të partisë ka deklaruar se grupi rozë do të dorëzojë në Kuvend...

Lajmet e fundit