Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

qeveria greke

Pas ndërhyrjes së minatorëve të Igumenicës, qeveria greke merr VENDIMIN, hap më 7 qershor doganën e Qafë Botës

Qeveria greke ka vendosur që nga data 7 qershor të hap pikën doganore të Qafë Botës. Ky vendim është marrë pas kërkesës së bërë nga...

Vrasjet e shqiptarëve, Athina i kujton Tiranës Kacifan: Tregoni durim dhe vetëpërmbajtje

Qeveria greke ka reaguar pasi Ministria e Punëve të Jashtme shqiptare dënoi ashpër serinë e vrasjeve të shqiptarëve në shtetin fqinj dhe u bëri...

Qeveria greke i jep çdo të riu të papunë 400 euro për Vitin e Ri

Qeveria e Aleksis Tsipras ka vendosur t'i japë çdo të riu të papunë në Greqi plot 400 euro me rastin e festave të fundvitit,...

Lajmet e fundit