Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

qethet

“Qeros kemi lind t’gjith o çuna”, Edi Rama publikon VIDEON duke u qethur

Kryeministri Edi Rama publikon në rrjetet sociale një video të tijën duke u qethur. I njohur për videot dhe fotot humoristike që shpërndan, Rama...

Selena Gomez qeth flokët ‘zero’ në karantinë? (FOTO)

Gjatë karantinës kemi parë që personazhet e njohura kanë eksperimentuar me modelet e flokëve. Kemi parë këngëtaren Dua Lipa me flokë...

Lajmet e fundit