Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

qesarat

Numërohen disa kuti votimi në qarkun e Gjirokastrës, PS merr dyfishin e votave të PD, LSI shumë dobët

Ka përfunduar numërimi i disa kutive të votimit në qarkun e Gjirokastrës.Në Qesarat Partia socialiste ka marrë 395 vota, PD 192 dhe LSI 81,...

Lajmet e fundit