Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Qerret

DYSHIMET / Vdekja e katër turistëve rusë, ka lidhje me spiunazhin? Sergei dyshohet ushtarak me gradë madhore, identitetet mund të jenë…

Prej të premtes, hetuesit më të lartë në vend janë rikthyer disa herë në resortin “Gloria” për të këqyrur dhe administruar prova e për...

Vdekja e 4 turistëve në Qerret, flet mikesha e rusëve: Ventilimi nuk ka funksionuar! S’mund të vdisnin të gjithë në një kohë

Vdekja e 4 rusëve në hetolin “Gloria” në Qerret vijon të mbete tnjë mister, pasi edhe pse kanë kaluar disa ditë ende nuk është...

Vdekja e 4 rusëve në Kavajë/Prokuroria nis hetimet për “vrasje”, por ja çfarë thonë dyshimet paraprake

Vdekja e 4 turistëve rusë, të cilët u gjetën të pajetë në ambientet e pishinës së brendshme të një hoteli në plazhin e Qerretit...

Mjekësia Ligjore nxjerr sot shkakun e vdekjes se turistëve rusë, Prokuroria e Tiranës e regjistron ngjarjen si “vrasje”

Prokuroria regjistron vdekjen e 4 turistëve rusë në Qerret si "vrasje". Katër ditë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në ambientet e Hotel "Gloria...

Vdekja misterioze e 4 turistëve në Qerret, zbardhet dëshmia e punonjësit të pishinës: Në mëngjes lava me klor…

Është zbardhur dëshmia e punonjësit të pishinës në Qarret, ku humbën jetën tre ditë më parë në rrethana misterioze katër turistët rusë. Punonjësi ka deklaruar...

Vdekja në rrethana misterioze e 4 turistëve në Qerret, reagon ambasada ruse: Jemi në kontakt me agjencitë ligjzbatuese, presim hetim të plotë

Ambasada ruse në Shqipëri ka reaguar për herë të parë rreth vdekjes misterioze të 4 turistëve rusë në Hotel Gloria në Qerret 2 ditë...

PUBLIKOHEN FOTOT/ MISTERI i vdekjes së 4 turistëve rusë në Qerret, të afërmit deklarojnë se viktimat nuk konsumonin alkool dhe lëndë narkotike

Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Hotel “Gloria” në Qerret të Kavajës, ku u gjetën të vdekur në rrethana ende të...

Dyshime se kaluan në overdozë nga kokaina, vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret vishet me mister, u gjetën në sauna apo pishinë?

Vdekja e katër turistëve rusë në Hotel "Gloria Palace" në Qerret, është veshur me mister. Fillimisht u raportua se ata ishin gjetur të pajetë...

Vdekja e 4 turistëve në Hotel “GLORIA”, rusët kishin ardhur të dielën në Shqipëri, dje kishin udhëtuar në Maqedoni për drekë, nisin hetimet edhe...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e djeshme në Qerret, ku humbën jetën katër turistë...

DETAJE/ Identifikohen 4 rusët që u gjetën të vdekur në Qerret të Kavajës, ky është hoteli me 5 YJE në të cilin humbën jetën

Policia ka arritur të bëjë të mundur identifikimin e 4 turistëve rusë që humbën jetën mbrëmjen e sotme në një hotel në Qerret të...

Lajmet e fundit