Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Qerim Ismailaj

Fshehu dënimin, Kryebashkiaku i Mallakastrës Qerim Ismailaj dënohet me 6 muaj burg, i konvertohet në shërbim prove

Gjykata e Posaçme ka dënuar kryebashkiakun socialist të Mallakastrës, Qerim Ismailaj, me 6 muaj burg, i cili i konvertohet  në 40 orë punë në...

I akuzuar për falsifikim, SPAK kërkon 1 vit burg për kryebashkiakun e Mallakastrës

SPAK ka kërkuar 1 vit burg për kryebashkiakun e Mallakastrës, Qerim Ismailajn. Ai akuzohet për veprën penale “Falsifikimi i vulave, i stampave ose i...

Gykata e Posaçme merr të pandehur për herë të dytë kryebashkiakun e Mallakastrës, Qerim Ismailaj

Qerim Ismailaj, kryebashkiaku socialist i Mallakastrës, është marrë i pandehur për herë të dytë nga Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar....

I akuzuar për falsifikim, GJKKO rikthen në SPAK dosjen e kryebashkaikut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj

Gjykata e Posaçme ka kthyer në SPAK dosjen e kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailajt. Ai është i dyshuar për veprën penale “Falsifikimi i vulave,...

Nuk harron vendlindjen, mjeku kthehet nga Italia në Mallakastër dhe i dhuron spitalit një autoambulancë

Nuredin Sadikaj, mjeku mallakastriot që punon prej vitesh në Itali, është vlerësuar sot nga kryebashkiaku Qerim Ismailaj me një certifikatë mirënjohje. Sadikaj nuk e...

Dështon gjyqi ndaj kryebashkiakut të Mallakastrës, GJKKO rrëzon SPAK: Plotësoni dosjen, mungojnë aktgjykimet e Greqisë

Gjyqi i parë ndaj kryebashkiakut të Mallakastrës Qerim Ismailaj, ka dështuar. Gjykata e Posaçme nuk e ka futur në gjykim dosjen e sjell nga...

Në SPAK se nuk deklaroi dënimin në Greqi, kryebashkiaku i Mallakastrës kërkon gjykim të shkurtuar

Kryebashkiaku i Mallakastrës Qerim Ismailaj ka kërkuar nga Gjykata e Posaçme gjykim të shkurtuar. Përmes avokatit të tij, Ismailaj ka pranuar akuzën për falsifikim...

GJKKO mori të pandehur kryebashkiakun e Mallakastrës, PS distancohet: Të përballet vetë, partia nuk do i bëhet urë

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka marrë si të pandehur kryebashkiakun e Mallakastrës Qerim Ismailaj, pasi hetmet e SPAK provuan që ai...

PD reagon pasi SPAK çoi në gjyq kryebashkiakun e Mallakastrës: Akt i mirëpritur drejt spastrimit të politikës! Rama futi në politikë modelin e politikanit...

Sekretario i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar pasi SPAK mbylli hetimet dhe çoi në gjyq kryebahskiakun e Mallakastrës Qerim Ismailaj. Ismailaj akuzohet...

E BUJSHME/ SPAK çon në gjyq kryebashkiakun e Mallakastrës Qerim Ismailaj, ja për çfarë akuzohet

Kryebashkiaku i Mallakastrës Qerim Ismailja është marrë i pandehur nga Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Ai është i dyshuar për veprën penale “Falsifikimi...

Lajmet e fundit